Sztabka 1 Uncja C.Hafner, Niemcy

Sztabka 1 Uncja C
Cena9 916 zł
Emitent Niemcy, C.Hafner
Waga 31,10 g (1oz)
Próba 999.9
Dostępnośćna zamówienie

Złota sztabka z renomowanej Niemieckiej rafinerii C.Hafner o wadze 1 Uncji (31,10g)  jest bardzo chętnie wybierana przez inwestorów indywidualnych. C.Hafner to ścisła światowa elita jeśli chodzi o wyroby ze złota a to stanowi gwarancję łatwej zbywalnośc. Jest niesamowicie przystępna cenowo oraz łatwo przenośna i biorąc pod uwagę jej masę oferuje znaczące możliwośći inwestycyjne. Jest oferowana w specjalnym opakowaniu zabezpieczającym tzw. "CertiCard", stanowiącym jednocześnie certyfikat produktu. Na opakowaniu jak również na produkcie umieszczonym wewnątrz widnieje waga,próba, znak probierczy rafinerii, indywidualny numer seryjny. Dodatkowo na opakowaniu jest bardzo czytelna informacja o przynależności do LBMA (London Bullion Market Association). Wszystko stanowi nierozerwalną całość jak również zabezpiecza przed manipulacją i uszkodzeniem. Sztaby są wykonane z najwyższego 24 karatowego złota o czystości 99,99% i są produkowane z zachowaniem najwyższych snandardów dziesiejszej ekologii oraz jak wszystkie nasze produkty posiadają akredytację LBMA

Warto wiedzieć

Złoto Inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Wartość złota inwestycyjnego w sztabkach i monetach, jest powiązana z aktualną ceną złota oraz bazuje na zawartości czystego złota.

Zarówno złote sztabki jak i monety są wyjątkowo zbywalne i łatwe w przechowaniu. Sprzedaż nie stanowi najmniejszego problemu.

Złoto niezmiennie zachowuje lub zwiększa swoją wartość, dlatego jest najlepszym zabezpieczeniem przed inflacją.

zamknij