Sztabka 1 Uncja Valcambi, Szwajcaria

Sztabka 1 Uncja Valcambi, Szwajcaria
Cena9 918 zł
Emitent Szwajcaria Valcambi
Waga 31,10 g (1oz)
Próba 999.9
Zdjęcie poglądowe
DostępnośćWłoszczowa ul. Wesoła 5

Złota sztabka ze Szwajcarskiej rafinerii Valcambi o wadze 1 Uncji (31,10g)  jest najczęściej kupowana przez inwestorów indywidualnych. Jest niesamowicie przystępna cenowo oraz łatwo przenośna i biorąc pod uwagę jej masę oferuje znaczące możliwośći inwestycyjne. To absolutny hit wśród złotych sztabek.  Jest oferowana w specjalnym opakowaniu zabezpieczającym, stanowiącym jednocześnie certyfikat produktu.  Zarówno na opakowaniu jak i na produkcie umieszczonym wewnątrz widnieje waga,próba, znak probierczy rafinerii oraz indywidualny numer seryjny, co stanowi nierozerwalną całość jak również zabezpiecza przed manipulacją i uszkodzeniem. Sztaby są wykonane z najlepszego 24 karatowego złota o czystości 99,99% oraz jak wszystkie nasze produkty posiadają akredytację LBMA

Warto wiedzieć

Złoto Inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Wartość złota inwestycyjnego w sztabkach i monetach, jest powiązana z aktualną ceną złota oraz bazuje na zawartości czystego złota.

Zarówno złote sztabki jak i monety są wyjątkowo zbywalne i łatwe w przechowaniu. Sprzedaż nie stanowi najmniejszego problemu.

Złoto niezmiennie zachowuje lub zwiększa swoją wartość, dlatego jest najlepszym zabezpieczeniem przed inflacją.

zamknij